estko.ee | FINISH All in 1
19917
product-template-default,single,single-product,postid-19917,woocommerce,woocommerce-page,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-estko,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Tooted

FINISH All in 1


nõudepesumasina tabletid 100 x 20,6 g

Product codes: 005588 - 100 x 20,6g sortimendist välja minev toode
Categories: ,
Description:

Unikaalset, kihisevat PowerBalli sisaldav kahekihiline tablett tagab alati ka rasketes oludes tõhusa puhastuse. PowerBall väljutab põhjalikult puhastavad toimeained kõikjale kuhu vaja. Need mitte ainult ei eemalda rasked plekid vaid sisaldavad ka loputus- ja soolafunktsiooni, et nõud saaksid iga pesukorraga suurepärase läike.

Pakkige tablett lahti ja parimaks tulemuseks asetage sahtlisse. Kui tablett ei mahu sahtlisse, konsulteerige nõudepesumasinatootjaga või tutvuge kasutusjuhendiga. Sobib septikumidele. Parima tulemuse saamiseks lühikeste pesuprogrammide korral, asetage Finish All-in -1 tablett nõudepesumasina põhjal asuva filtri korvale. Sisseehitatud soolafunktsioon on efektiivne pehme/keskmise ja kareda vee puhul kuni kareduseni 26oe (21odH). Kui vesi on vaga kare, kasutage Finish soola. Finish loputusvahend on soovitatav, et saada parim kuivamistulemus.