Desinfitseerimisained - estko.ee
22542
page-template-default,page,page-id-22542,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-estko,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Desinfitseerimisained

Etanooli põhised otseseks kasutamiseks kiirdesinfektsioonivahendid käte ja pindade desinfitseerimiseks. Sisaldab 73,5 % etanooli (735g/1000g). Kasutage biotsiidi ohutult. Enne kasutamist lugege alati läbi märgistus ja teave toote kohta

KÄTEdeso LIQUID deaktiveerib viirused. On nahale ohutu ka sagedasel kasutamisel, kuna sisaldab nahka pehmendavaid ja niisutavaid komponente.
KÄTEdeso on efektiivne vahend kutsealaseks kasutamiseks toiduainetetööstuses, ühiskondlikes ja  meditsiiniasutustes ning teistes kõrgendatud hügieeninõuetega ettevõtetes, kus käte desinfitseerimine on tähtis abinõu infektsiooni vältimisel.

EPIdes – pindade kiirdesinfektsioonivahend sobib kasutada üldkasutatavates ruumides, lasteasutustes, lauapindade, ukselinkide, lülitite ning muude pindade desinfitseerimiseks. Samuti toiduainetetööstuses, suurköökides ja toiduainete kauplustes pindade ja seadmete desinfitseerimiseks. Soovituslik toimeaeg 1 min.
EPIdes STRONG – pindade kiirdesinfektsioonivahend sobib kasutada üldkasutatavates ruumides, lasteasutustes, lauapindade, ukselinkide, lülitite ning muude pindade desinfitseerimiseks. Samuti toiduainetetööstuses, suurköökides ja toiduainete kauplustes pindade ja seadmete desinfitseerimiseks. Soovituslik toimeaeg 30 sek.

Enne kasutamist tutvuge tootelehega.

Bensalkooniumkloriidi põhised põhised puhastusained. Viiruse deaktiveerimiseks vajalik 1% töölahus: DIWA Bac, K-Expert 5. Viiruse deaktiveerimiseks vajalik 2% töölahus Pindek. Pesulahuse kontsentratsioon muuks pesuks vaata tootelehelt. Kasutage biotsiidi ohutult. Enne kasutamist lugege alati läbi märgistus ja teave toote kohta.

Vesinikperoksiidi põhine desinfitseerimisaine Oksoon. Kasutage biotsiidi ohutult. Enne kasutamist lugege alati läbi märgistus ja teave toote kohta. Viiruse deaktiveerimiseks vajalik 1,5% töölahus. Muude pindade igapäevase desinfitseerimise kasutusjuhendit vaata tootelehelt.