Tooted

Kätekreem Bio-Derm Care


Pumbaga, niisutav, lõhnatu, 250 ml

Tootekoodid: 0070872 - 250 ml
Kategooriad: ,
Kirjeldus:

BIO-DERM CARE on nahka tervendav igapäevane hooldusemulsioon. Mõeldud kasutamiseks normaalsele, kuivale ja kahjustatud nahale. Toode on eriti sobiv kasutamiseks meditsiiniasutustes, kus on vajalik sagedane käte pesemine ja antiseptika, mis võib kahjustada naha loomulikku kaitsekihti ning valdkondades, kus parfüümivaba kätehooldus on kohustuslik. Imendub kiiresti, ei jäta nahka rasvaseks.
BIO-DERM CARE sisaldab ainulaadset naturaalset emulsiooni (värvohaka oleosoome), millel on väga head pehmendavad ja niisutavad omadused.
Looduslik greibiseemneõli, mis sisaldab rikkalikult E-vitamiini ja linoolhapet rahustab ärritunud nahka, parandab nahaalust verevarustust, kiirendab naha normaalse mikrofloora ja kaitsefunktsioonide taastumist.. Süvaniisutav komponent tagab naha niisutusefekti kuni 24 tunniks.
Sobib aluskreemiks psoriaasi, ärritunud ning kareda naha, allergiate ja neurodermatiidi korral.
Kreem säilitab naha normaalse pH ja niiskustasakaalu.

KASUTAMINE:
BIO-DERM CARE kantakse puhtale kuivale nahale kaks korda päevas, kätele iga pesukorra järgselt. Kreemi täielikuks imendumiseks kulub 1- 3 minutit. Selle ajaga tungib kreem sügavale epidermise kihtidesse ning kaitseb ja tervendab nahka.

SÄILITAMINE:
Säilitada toatemperatuuril, päikese eest kaitstult, suletuna. Säilivusaeg 18 kuud.